Do našeho týmu hledáme nového kolegu, na pozici IT technik/administrátor.

Náplň práce:

  • podpora koncových uživatelů výpočetní a telekomunikační techniky
  • servis a konfigurace výpočetní techniky
  • zajištění instalace SW
  • doprava a instalace HW u koncových uživatelů
  • zodpovědnost za včasnost servisních prací

Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • vzdělání v oboru není nutností, ale technická zdatnost ano
  • zkušenosti s IT: SW na úrovni OS, základní znalost problematiky sítí, opravy HW
  • znalost Microsoft technologií, Windows 7 a Windows 10
  • komunikativnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota a schopnost učit se
  • ŘP sk. B – aktivně
  • časovou flexibilitu
  • vhodné i pro absolventy

Kde budete pracovat:

  • Centrála: Praha
  • Koncoví uživatelé: Celá ČR

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost profesního i osobního rozvoje
  • práce v přátelském prostředí
  • služební telefon a notebook
  • plat 25.000,- až 30.000,-
  • nástup IHNED
  • práce na plný úvazek nebo ŽL

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na prace@noreason.eu